понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 167
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ одржува прес-конференција на која се обраќа портпаролот Димче Арсовски.

Следете во живо: