недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 5
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ

Денес во 12:00 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи прес-конференција за медиуми при што ќе се обрати Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Прес-конференцијата ќе се пренесува во живо на Фејсбук страната на ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

Коронавирус