вторник, 20. април 2021. Вести денес: 48
Во живо

Протест на угостителите и туристичките агенции

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски

Во 13:00 часот потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски, ќе одржи прес-конференција.

Оваа прес-конференција Курир ја пренесува во живо и истата можете да ја гледате на следниов линк.

Коронавирус