четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 60
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски

Денес во 13:00 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи прес конференција за медиуми.

Обраќање до јавноста ќе има Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Прес-конференцијата ќе биде пренесувана во живо на Фејсбук страницата на партискиот лидер.

Истата можете да ја следите во живо ТУКА:

Коронавирус