петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 73
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Игор Јанушев

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Игор Јанушев

Денес (09.03.2021) во 12:00 часот, во прес салата на Собранието на Република Македонија, изјава за медиуми ќе даде Игор Јанушев, пратеник на Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ.

Неговата изјава можете да ја следите во живо на линкот во продолжение:

ЕУРО 2020

Македонија