четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 50
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Денес (07.09.2020) во 13:00 часот, пред просториите на Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи прес-конференција за медиуми.

На прес-конференцијата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Неговото обраќање можете да го следите во живо на линкот во продолжение:

Локални избори 2021