сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

На прес-конференција се обраќа Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Неговото обраќање можете да го следите во живо на следниов линк:

Парламентарни избори 2020