понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 28
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Денес (27.05.2020) во 12:15  часот, пред Централен штаб на ВМРО-ДПМНЕ, Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1), ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На прес-конференцијата ќе се обрати Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Неговото обраќање можете да го следите во живо на следниов линк:

Парламентарни избори 2020