понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 133
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Денес (22.05.2020) во 12:30  часот, пред Централен штаб на ВМРО-ДПМНЕ ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На неа до граѓаните ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Прес конференцијата можете да ја следите во живо на Фејсбук страницата на партискиот лидер.

 

Коронавирус