недела, 5. декември 2021. Вести денес: 108
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Од партијата соопштуваат дека прес-конференцијата е закажана во 13 часот, а истата ќе се одржи во седиштето на партијата.

Прес-конференцијата ќе се пренесува во живо на Фејсбук страната на КУРИР

Коронавирус