четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 74
home Вести

Следете во живо: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Следете во живо: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Денес во 13:00 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На истата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Прес-конференцијата ќе можете да ја следите во живо на Фејсбук страната на КУРИР.МК.

Коронавирус