петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Пендаровски информира за одлуките донесени од Советот за безбедност

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Пендаровски информира за одлуките донесени од Советот за безбедност

Претседателот на Република Македонија, Стево Пендаровски ќе одржи прес-конференција по состанокот на Советот за безбедност.

Неговиот говор можете да го следите во живо на следниот линк

Локални избори 2021