понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Обраќање на Христијан Мицкоски

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Обраќање на Христијан Мицкоски

Денес (15.06.2020) во 20:30  часот, пред Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1) ќе биде дадена изјава за медиуми.

На прес-конференцијата ќе се обрати Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Неговото обраќање можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

Локални избори 2021