четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 82
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Натпартиски протест во Куманово за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Натпартиски протест во Куманово за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

Денес во 18 часот започнува натпартискиот протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет.

Протестот кој ќе го пренесуваме ќе биде во Куманово.

Во продолжение линк на кој ќе можете во живо да го следите протестот

Најнови вести

Коронавирус