петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Виница

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Виница

Вечерва со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Виница.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

Коронавирус