петок, 18. октомври 2019. Вести денес: 87
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

Со почеток во 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Свети Николе.

На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо, на линкот во продолжение: