сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 50
home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица

Вечерва со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Струмица.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус