четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 180
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Струга

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Струга

Денес со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Струга.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

Коронавирус