недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

Со почеток во 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Штип.

На истиот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

Коронавирус