вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 38
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Ресен

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Ресен

Денес со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Ресен.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус