вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 47
home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Радовиш

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Радовиш

Попладнево со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Радовиш.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус