вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 172
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Пробиштип

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Пробиштип

Со почеток во 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Пробиштип.

На истиот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус