вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 29
home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Вечерва со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Прилеп.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус