понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 170
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Неготино

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Неготино

Денес со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Неготино.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус