сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 92
home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Македонски Брод

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Македонски Брод

Попладнево со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Македонски Брод.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус