сабота, 28. март 2020. Вести денес: 82
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Крушево

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Крушево

Попладнево со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Крушево.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк: