вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 70
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кратово

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кратово

ВМРО-ДПМНЕ денес во 18:30 часот ќе одржи предизборен митинг во Кратово.

Митингот ќе се одржи на Плоштад „Павел Шатев“, на кој ќе се обрати  Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Настанот можете да го следите во живо на линкот во продолжение:

Локални избори 2021