понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 16
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кочани

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кочани

Вечерва со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Кочани.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус