недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 77
home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кичево

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кичево

Вечерва со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Кичево.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус