понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 100
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци

Вечерва со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Кавадарци.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус