недела, 23. јануари 2022. Вести денес: 46
home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Гостивар

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Гостивар

Попладнево со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Гостивар.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

Коронавирус