петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 163
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

Вечерва со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Демир Хисар.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Коронавирус