вторник, 18. мај 2021. Вести денес: 152
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Делчево

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Делчево

Со почеток во 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Делчево.

На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо, на линкот во продолжение:

Коронавирус