четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Бутел

Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Бутел

Попладнево со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Бутел.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

Коронавирус