четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 13
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром

Со почеток во 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Аеродром.

На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо, на линкот во продолжение:

Коронавирус