петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 134
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром

ВМРО-ДПМНЕ и денес на терен меѓу граѓаните. Во предизборната кампања пред локалните избори закажани за 17-ти октомври, партијата ја претставува програмата пред народот.

Вечерва ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата имаат митинг во Аеродром.

Настанот можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести

Локални избори 2021