среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мисајловски во посета на општина Куманово

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мисајловски во посета на општина Куманово

Носителот на изборна листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 2, Владо Мисајловски ќе ја посети општина Куманово.

Тој во 15:00 часот кај Индустриски зона Речица ќе даде изјава за медиуми.

Неговата изјава можете да ја погледнете во живо на следниов линк:

Коронавирус