петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мисајловски на средба со пензионери во ОК ВМРО-ДПМНЕ Бутел

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мисајловски на средба со пензионери во ОК ВМРО-ДПМНЕ Бутел

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник во Собранието на Република Македонија, Владо Мисајловски денеска во 11:30 часот ќе оствари средба со пензионерите во Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ во Бутел.

Средбата може да ја следните во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус