петок, 16. април 2021. Вести денес: 67
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски во Ѓорче Петров, продолжуваат „Разговори за обнова на Македонија“

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски во  Ѓорче Петров, продолжуваат „Разговори за обнова на Македонија“

Денес (05.12.2019) во 18:00 часот, во Паркот во општина Ѓорче Петров ќе продолжи кампањата „Разговори за Обнова на Македонија – Проблеми, решенија и програма“.

На самиот настан ќе присуствува и ќе има свое обраќање пред граѓаните, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Неговото обраќање можете да го следите во живо на Фејсбук страницата на КУРИР

Коронавирус