среда, 12. август 2020. Вести денес: 98
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски пред граѓаните во Крушево ја претставува програмата на ВМРО-ДПМНЕ

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски пред граѓаните во Крушево ја претставува програмата на ВМРО-ДПМНЕ

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес е во посета на општина Крушево.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот кој започнува во 18:30 можете да го следите во живо на Фејсбук профилот на Мицкоски.

Коронавирус