недела, 9. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски на средби со граѓаните во Тетово

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски на средби со граѓаните во Тетово

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во 20:30 часот ќе ја посети општина Тетово.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот ќе се емитува во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Коронавирус