четврток, 13. август 2020. Вести денес: 113
Во живо

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски на средби со граѓаните во Гостивар

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски на средби со граѓаните во Гостивар

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во 18:30 часот ќе ја посети општина Гостивар.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот ќе се емитува во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Коронавирус