среда, 8. декември 2021. Вести денес: 116
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски на средби со граѓаните на Сопиште

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски на средби со граѓаните на Сопиште

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во 17 часот ќе ја посети општина Сопиште.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот ќе се емитува во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Коронавирус