понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 79
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Василево

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Василево

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во 17 часот е во посета на општина Василево.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот можете да го следите во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Коронавирус