петок, 14. август 2020. Вести денес: 153
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Кисела Вода

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Кисела Вода

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва е во посета на општина Кисела Вода.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Коронавирус