четврток, 5. август 2021. Вести денес: 164
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва е во посета на општина Штип.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот ќе се емитува во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Коронавирус