четврток, 13. август 2020. Вести денес: 120
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Делчево

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Делчево

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ќе ја посети општина Делчево.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот ќе се емитува во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Средба со жителите на Делчево, 10.07.2020

Средба со жителите на Делчево, 10.07.2020

Posted by Hristijan Mickoski on Friday, July 10, 2020

Коронавирус