петок, 7. август 2020. Вести денес: 108
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Богданци

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Богданци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во 18 часот ќе ја посети општина Богданци.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот ќе се емитува во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Коронавирус