четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 14
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Берово

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Берово

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ќе ја посети општина Берово.

Тој ќе оствари средба со граѓаните од оваа општина и пред нив ќе ја претстави програмата со која ВМРО-ДПМНЕ настапува на претстојните избори.

Настанот ќе се емитува во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

ЕУРО 2020

Македонија