сабота, 15. август 2020. Вести денес: 60
home Вести

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром

Христијан Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром.

Настанот следете го во живо на линкот во продолжение:

Коронавирус